izcikurye.comHizmetlerimizİstanbul Ekspres Kurye

İstanbul Ekspres Kurye

İstanbul ekspres kurye hizmeti, hızlı ve acil teslimat ihtiyaçlarının karşılanması için sunulan bir kurye hizmetidir. Bu hizmet çeşidi güçlü motorlarla yapılan bir teslimat çeşidi olup, küçük paketlerin veya önemli belgelerin hızlı bir şekilde bir yerden başka bir yere taşınması için tercih edilmektedir.

Express kurye hizmeti, standart kargo firmaları veya normal moto kurye hizmetlerinden farklıdır. Bu hizmet, daha çok hızlı teslimat sunulan ve 1-2 saat içerisin de teslim edilmesi gereken işler için kullanılmaktadır. Ekspres kuryelerimiz normal moto kuryelerimize nazaran bir kaç paket teslim alır ve bu yüzden daha hızlı teslimat gerçekleştirirler. Doğrudan bir teslimat gerçekleşmemekte ancak 1 veya 2 saat içerisin de ürünlerin teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

istanbul ekspres kurye

Ekspres Kurye’nin Avantajı Nedir?

İstanbul express kurye hizmeti bir çok yönden avantaj sağlamaktadır. İş yeriniz de önemli bir evrak yetişmesi gerekiyor ve bu durumdan dolayı sıkıntıya mı girdiniz? Ekspres kurye hizmetimiz sizleri iş stresinizden korumak için tasarladığımız hizmetimizdir. Gönderilerinizi en hızlı şekil de sizlerden teslim alarak dilediğiniz konuma hızlı bir şekilde götürüyoruz. Sizler strese girmeyin bizi arayın yeterli !

Sürekli teslimatlar için hizmet sunuyor musunuz?

Ekspres kurye hizmetimiz de sürekli olarak devamlı teslimat seçeneği soruluyor bu konuya bir açıklık getirelim.

Ekspres kurye hizmetimiz genel olarak gün içi şahıs veya firmaların teslimatları için verdiğimiz hızlı hizmetimizdir. Şöyle bir durum da vardır ki e-ticaret sektörün de olanlar veya diğer firmalar bu tür durumlardan muzdaripler. İzci kurye olarak sürekli teslimat seçeneğine hizmetimizi açmış bulunmaktayız. Firmamızı arayarak detaylı bilgiler neticesin de firmanıza özel fiyatlandırma politikası ile güvenli bir hizmet alabilirsiniz.

Sürekli teslimat yapacağımız zaman kiminle irtibat kurmalıyız?

Sürekli teslimat seçeneğimizi kullanmaya başladığınız da firmamızın genel numarasını arayarak kargo sürecinin nasıl işlediğini ve ne yapıldığını sorarak takip edebilirsiniz.

İstanbul Ekspres Kurye Hizmetinizin Teslimat Zaman Aralığı Nedir?

Ekspres kurye hizmetimiz sabah 08:00-00:00 arası teslimat seçeneğimiz devam etmektedir. Bu süre içerisin de ekspres kurye hizmetimizden faydalanabilir, hızlı teslimatların keyfini sürebilirsiniz.

Kırılabilir ürünlere karşı ne tür tedbirler alıyorsunuz?

Taşınırken kırılabilecek ürünlere karşı ekstra güvenlik önlemleri alıyoruz. Bu güvenlik önlemleri arasın da moto kuryelerimizin bagajlarını son derece metal bir kaplamayla kaplayarak altını yumuşak bir şeyle sabitliyoruz. Bu sayede ürününüzün daha fazla korunmasını sağlamış oluyoruz.

Ekspres kuryelerinizin belirli bir taşıma kapasitesi var mı?

İstanbul express kurye ekiplerimiz moto kuryeleri ile maksimum 10 kg’a kadar ürün taşıyabilmektedirler. Ayrıca gönderilecek ürünün boyutu büyükse eğer whatsapp üzerinden fotoğraf atmanız gerekmektedir.