izcikurye.comHizmetlerimizİstanbul Uçak Kurye

İstanbul Uçak Kurye

İstanbul uçak kurye hizmetimiz ile hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde ürünlerinizi teslim alarak genel olarak Türkiye’nin her tarafına ulaştırıyoruz. Uzman uçak kurye ekiplerimiz gönderilecek ürünün detaylarını inceleyip en yüksek standartlar da hizmet vermeye hazırdır.

İstanbul ilini uçuş merkezi olarak kullanarak, taşımacılık ağımızı bu saye de geniş bir bölgeye sunmuş oluyoruz. Gönderecek olduğunuz büyük ürünlerinizi uçak kargo olarak kullandığımız Türk Hava Yolları firması ile birlikte güvenliğinizi ön planda tutarak, her adımda titiz bir şekil de çalışıyoruz. İstanbul’dan Türkiye’nin dört bir yanına olan hızlı ve sorunsuz teslimat seçeneğimizle müşterilerimizi sıkıntıya sokmuyoruz.

istanbul uçak kurye

İstanbul uçak kargo hizmetimiz ile, yüksek güvenilirli bir şekil de ürünlerinizi uçaklara taşıyor ve bu saye de lojistik ihtiyaçlarınızı da karşılamış oluyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olarak 7/24 özel isteklerinize de açık bulunmaktayız.

Ürünler uçağa koyulduğu zaman gönderilerin nerede olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Ürünleriniz uçağa yerleştirildikten sonra tam destek sağlayarak 7/24 müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişim de olabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize takip etmek istediğiniz ürünle alakalı barkod bilgisi verirseniz eğer günce bilgileri sizlere söyleyecektir. Her hangi bir sorun veya aklınız da takılan sorunlar için de destek alabilirsiniz.

Hangi ilçelere uçak kurye hizmeti sağlıyorsunuz?

Uçak kargo urye hizmetimiz de Türkiye’nin yaklaşık olarak hepsine hizmet veriyoruz. Ancak bazı bölgeler hariç. Göndereceğiniz ürünlerin teslimatları gerçekleşiyor mu diye firmamızı arayabilirsiniz.

Gönderilerde herhangi bir problem olursa sigorta seçeneği oluyor mu?

Gönderileriniz uçak kargoları ile taşınacağından dolayı değerli olacaktır. Firmamız gönderinin durumuna göre sigorta seçeneği sunmaktadır. Sigorta seçeneğinin açık olabilmesi için firmamız ile detaylı görüşme sağlamalısınız.

Her türden boyutta ki gönderileri kabul ediyor musunuz?

Gönderiler de silah, patlayıcı cisimler ve hayvanlar hariç tüm gönderileri kabul ediyoruz.

Gümrük işleri ile ilgili sizler mi ilgileniyorsunuz?

Gümrük işleri ile ilgili bizler ilgilenmekteyiz. Sadece ürün teslimatları için bazı imzalar gerekebiliyor.

Uçak kargo maksimum kaç kilo kadar ürün alabilmekte?

Uçak kargolar 1 parçanın ağırlığı 32 kg’ı geçmeyecek derece de olan ürünleri taşıyabilmektedir. 1 parça en az 32 kg’ı geçecek olursa ikiye bölünüp kargo uçaklarına alınması lazımdır.

Kaç kilo bagaj hakkımız bulunuyor?

Her bir parça uzunluğunun 158cm’i geçmemesi gerekmektedir. Uçak kurye seçeneklerimiz de paketlerinizi ona göre seçerek de boyutları artırabilirsiniz.