izcikurye.comHizmetlerimizİstanbul Vip Kurye

İstanbul Vip Kurye

İstanbul vip kurye, özel olarak tasarlanmış bir hizmet çeşididir. Motosikletli kuryeler ile hizmet verilen ancak hızlı ve öncelikli hizmet alabileceğiniz çeşitlerimizdendir. VİP moto kuryelerimiz, değerli eşyaların teslimatı ve hızlı taşınması için ayrıca eğitim görmüş kuryelerimizdir.

Vip kurye hizmetini en çok kimler tercih ediyor?

VIP moto kurye hizmeti genel olarak, büyük öneme sahip evraklar, hukuki belgeler, acil ilaç teslimatı ve değerli gönderiler yapan firmalar tarafından tercih edilmekte. Kişisel teslimatlar da da hediye paketleri ve diğer eşyalar için tercih edilmektedir. İşletmelere ve bireylere, bu hizmetimizi sunarak hızlı ve güvenilir bir teslimat seçeneği sunmuş oluyoruz.

istanbul vip kurye

Vip kuryeler her türlü ürünü taşıyolar mı?

İstanbul vip moto kurye ekiplerimiz 10kg’ı geçmeyecek derece de tüm ürünleri taşımaktadır. Ancak 10 kg ve aşağısı olup uzun olan gönderiler problem olabiliyor. Gönderi uzun mu değil mi diye merak ediyorsanız whatsapp üzerinden bizlere fotoğraf atıp bilgi alabilirsiniz.

Vip kuryeleriniz de güvenliği nasıl sağlıyorsunuz?

Vip moto kurye hizmetimiz de gönderilen eşyalar ve ürünler pahalı olduğundan dolayı insanlar şüpheyle bakmaktadır. Ancak vip moto kurye ekibimiz özenle seçilmiş bir ekip olmakla beraber sicili temiz ve yıllardır aynı sektör de çalıştığımız insanlardır. İçinize şüphe düşürecek hiç bir hareket yapılmayacağından emin olabilirsiniz.

Vip teslimatlar da zamanla promosyon sunuyor musunuz?

Bu soru müşterilerimiz tarafından oldukça fazla soruluyor. Vip kurye teslimatlarımızı sürekli olarak kullanırsanız eğer belli zamanlar da promosyon düşüncemiz mevcuttur. Bu konu üzerin de çalışıyoruz.

Özel etkinlikler için kuryeleriniz yardımcı oluyor mu?

Özel etkinlikler ve talimatlarınız da kuryelerimiz yardımcı olmaktadır. Ne tür bir etkinlik olduğunu kuryelerimize belirterek kuryemiz ona göre teslimatlarınıza yardımcı olacaktır.